uvádí...
Czech & Slovak Sustainability Summit, 25. 4. 2024, Cubex Centrum Praha

Program

Program Czech & Slovak Sustainability Summitu 2024

For the English program, click here.

Plánek prostor najdete ZDE.


9.00‒9.15:

ZAHÁJENÍ SUMMITU, ÚVODNÍ SLOVO ORGANIZÁTORŮ A ODBORNÉHO GARANTA

sál A1–A2


9.15–10.00:

ÚVODNÍ DISKUZE: UDRŽITELNOST V GLOBÁLNÍM KONTEXTU

sál A1–A2


10.00–11.00:

PANELOVÁ DISKUZE: SPOLUPRÁCE JE JEDINOU CESTOU K UDRŽITELNOSTI

sál A1–A2


11.00–12.00:


11.15–11.45:

BRUNCH & LEARN: JE UDRŽITELNOST BUBLINA? ANEB NEJEN UDRŽITELNOSTÍ ŽIV JE ČLOVĚK

sál C


11.30–14.30:

VĚDECKÁ KAVÁRNA

11.30–11.45: Úvodní slovo

11.45–12.00: Proč je dobré mít Strategii udržitelného rozvoje na univerzitách
Kateřina Klepačová, UCEEB ČVUT

12.00–12.15: Od společenské odpovědnosti k udržitelné integritě organizace
Jiří Nesiba, Mendelova univerzita v Brně

12.15–12.30: Příprava národních a regionálních adaptačních plánů na změnu klimatu v Uzbekistánu
Eva Čechová, Dekonta a.s.

12.30–12.45: Více žen v nejvyšším managementu či měření skleníkových plynů jako norma. ESG Rating sleduje trendy v českých firmách
Ivan Balogh, VŠE

12.45–13.00: Potenciál domácích zahrad v rámci transformace potravinového systému
Jan Matuštík, COŽP UK, SUPRE VŠCHT

13.00–13.15: Analýza materiálových toků odpadních mobilních telefonů v kontextu cirkulární ekonomiky
Martina Hájková, SUPRE VŠCHT

13.15–13.30: Udržitelná produkce interiérových svítidel vzhledem k jejich specifickým environmentálním dopadům
Hana Brunhoferová, SUPRE VŠCHT

13.30–13.45: Toxikologický dopad procesu výroby oceli na lidský organismus
Ivanna Harasymchuk, SUPRE VŠCHT

13.45–14.00: Alokace environmentálních dopadů ve světě kovů
David Nováček, SUPRE VŠCHT

14.00–14.15: Uhlíková stopa národního energetického mixu
Iveta Hrdá, SUPRE VŠCHT

14.15–14.30: SBToolCZ v souladu s EU Taxonomií
Jakub Diviš, UCEEB ČVUT

sál B


12.00– 14.15:

PŘÍPADOVÉ STUDIE PROJEKTŮ, KTERÉ OPRAVDU FUNGUJÍ

sál A1–A2


12.30–14.30:

ECOGARDENS STAGE

sál A3


14.15–14.30:

OCENĚNÍ NEJLEPŠÍCH PROJEKTŮ V OBLASTI UDRŽITELNOSTI

sál A1–A2


14.30–15.30:


15.30–18.00:

ODPOLEDNÍ WORKSHOPY

Pro kompletní program klikněte na název workshopu.


18.00– 23.00:

NETWORKING V PODOBĚ „UDRŽITELNÉ HOSPODY“

  • Networking s dalšími susmany a susmankami
  • Chutné veganské a vegetariánské jídlo
  • Pěnivý zlatý mok od Pilsner Urquell
  • Degustace udržitelného vína od gravitačního vinařství Vilavin
  • Živá latinská hudba od kapely Carisma

zadní foyer a sál A3


Plánek prostor najdete ZDE.

Změna programu vyhrazena